Dlaczego gra wstępna jest tak ważna?

Nie da się ukryć, że zarówno panie jak i panowie, czasem mają ochotę na szybki seks, który nie jest poprzedzony żadnymi wstępnymi pieszczotami. Jednak mężczyźni znacznie częściej są skłonni do pomijania gry wstępnej, która dla kobiet jest niezwykle ważna, a przede wszystkim, potęguje ich podniecenie. Okazuje się, że fantazyjne pieszczoty, zarówno subtelne jak i te bardziej pikantne, mogą stanowić wstęp, do niezwykle udanego stosunku, który zakończy się orgazmem obu partnerów. Gra wstępna wzmacnia doznania, a także można dać upust fantazji i pragnieniom. Dlaczego jeszcze jest ona tak ważna?

Gra wstępna kulminuje podniecenie

Nie można zaprzeczyć, że szybki seks, jest ciekawym urozmaiceniem łóżkowej rutyny. Nie mniej jednak, długie i subtelne pieszczoty, które doprowadzą do kulminacji emocji, są wspaniałym przeżyciem dla obu partnerów. Okazuje się, że gra wstępna jest pożądana przez kobiety, ale jednocześnie jest ona niezbędna w przypadku mężczyzn. Oboje partnerów, może w ten sposób lepiej poznać własne ciało, a także swoje ciała nawzajem. Dodatkowo pobudzanie dotykiem, nie tylko miejsc erogennych, pozwoli stopniowo zwiększać podniecenie, którego kulminacją będzie odbycie stosunku. Panowie, powinni pamiętać także, że kobiety potrzebują nieco więcej czasu i stymulacji, choć nie jest to żadną regułą. Gra wstępna pomoże nam zrozumieć reakcje partnera, gdyż jest to wspaniała możliwość do obserwowania zachowania, a także dopasowywania pieszczot. Nie istnieją żadne granice czasowe, ani limity. Gra wstępna powinna trwać, do momentu kiedy partnerzy osiągną wspólne podniecenie.

Szansa na poznanie czułych punktów

Każdy z nas ma na ciele miejsca, która są niezwykle czułe na dotyk i pieszczoty. Mimo iż można przeczytać wiele artykułów na temat punktów erogennych, zarówno na ciele mężczyzny jak i kobiety, to również nie jest regułą. Oznacza to, że każdy z nas będzie reagował inaczej. Dzięki grze wstępnej, możemy poznać nie tylko fantazje, ale także najbardziej czułe miejsca na ciele partnera lub partnerki , a tym samym skutecznie je pobudzać, dostarczając nieopisanej rozkoszy. W grze wstępnej nie ma miejsca na rutynę, więc stale można odkrywać się na nowo i wyostrzać zmysły.

W tego typu aktywności seksualnej, powinniśmy całkowicie się odprężyć i dać ponieść emocjom. Rozkosz i podniecenie, może być dawkowane w dowolny sposób. Można więc zacząć od pieszczenia warg, a następnie rozpocząć pieszczoty językiem. Można nim dowoli bawić się, przesuwając jego koniec po ustach, a nawet dziąsłach. Następnie do pieszczot można włączyć także dłonie i krok po korku, badać w których miejscach partner lub partnerka najsilniej reagują na bodziec w postaci dotyku. Partnerzy powinni być skupieni tylko i wyłącznie na sobie. Nie mniej jednak można zaaranżować przestrzeń, dobierając odpowiednie oświetlenie, a także ulubioną, powolną i spokojną muzykę.

Im dłuższe pocałunki, tym bardziej rośnie podniecenie obu partnerów. Warto więc stale obserwować partnera lub partnerkę, by zasypać pocałunkami dokładnie te miejsca, które sprawią jej lub jemu jak najwięcej przyjemności. Można pokusić się o szeptanie do ucha komplementów, które udowodnią partnerowi lub partnerce, że jego lub jej ciało jest dla nas niezwykle pociągające i idealne.

Tym samym zapewnimy sobie większy komfort, a także podniesiemy samoocenę. Nie da się ukryć, ze czując się docenionym i kochanym, łatwiej można zbudować napięcie, a następnie pożądanie. Gra wstępna nie powinna być traktowana jako przykry obowiązek, gdyż możne ona zapewnić obojgu partnerom, niesamowite doznania.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *