Nakładki na penisa jako pomoc w przełamaniu łóżkowej rutyny.

Zabawki erotyczne są wybierane przez coraz większą ilość par. Jednym z ciekawych gadżetów jest nakładka na penisa. To bardzo prosty przedmiot, który pomoże w urozmaiceniu łóżkowych igraszek. To dobre rozwiązanie dla par, które chcą jeszcze bardziej spotęgować swoje doznania.

Nakładki na penisa

Aktualnie dostępna są dwa modele nakładek na członka. Jedne z nich mają specjalne zapięcie, inne nie mają tego elementu. Nakładki na penisa z zapięciem nakładane są przez mężczyznę w trakcie erekcji. Przypominają one swoi wyglądem sztywną albo półsztywną tubę. Dzięki zapięciu możliwe jest przedłużenie penisa w miejscu. Jeśli chodzi o nakładki bez zapięcia, wyglądają one jak trochę większy kondom. Takie gadżety bardzo urozmaicają współżycie. Mają one jednak także swoje wady. Tego rodzaju nakładki nie chronią przed nieplanowaną ciąży czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ponadto zmniejszają odczucia mężczyzny. Pod nakładkę z zapięciem poleca się dodatkowo nałożyć prezerwatywę, jeśli chodzi nakładkę bez zapięcia, prezerwatywa musi być nałożona na nią. Oprócz tego, w ofercie wielu sklepów znajduje się nakładka wibracyjna.

Nakładka wibracyjna- czym jest i jak działa?

Nakładka wibracyjna jest to chętnie wybierany gadżet erotyczny produkowany z tworzywa sztucznego. Stanowi on połączenie gumy oraz plastiku. Składa się z pierścienia, który został wyposażony w niewielki silniczek na baterię. Po włączeniu takiego pierścienia zaczyna on delikatnie wibrować. Pierścienie te są tworzone z materiałów całkowicie bezpiecznych dla skóry, jeśli chodzi o wibrujący silniczek, jest on zamknięty i nie tworzy żadnego zagrożenia dla zdrowia. Czas działania takiej nakładki wynosi w zależności od wybranego modelu od 20 do 40 minut. Pewne nakładki posiadają także inne właściwości stymulujące narządy intymne, czyli wszelkiej maści prążki i wypustki, potęgujące odczucia. Celem takiej nakładki wibracyjnej jest stymulowanie penisa i łechtaczki, natomiast pierścień erekcyjny używany jest do przedłużenia erekcji. Takie gadżety erotyczne można używać wraz z żelami intymnymi.

Jaką nakładkę wibracyjną wybrać?

Najważniejsze jest to, aby zawsze kupować gadżety erotyczne jedynie ze sprawdzonego i zaufanego źródła. Taki przedmiot ma bezpośredni kontakt z narządami intymnymi, a więc musi być to produkt całkowicie bezpieczny i delikatny dla nich, który nie doprowadzi do podrażnienia. Należy więc bardzo ostrożnie podchodzić do kupna tego typu zabawek. Warto decydować się na zakup nakładki od znanego producenta, będącego długo na rynku i mającego renomę. Wtedy będziemy mieć pewność, iż nakładka nie wpłynie niekorzystnie na miejsca intymne, nie dostaniemy uczulenia i ich nie podrażni. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie nakładki gładkiej w rozmiarze uniwersalnym. Taki gadżet jest dobrze rozciągliwy, a więc sprawdzi się do każdego członka. Nie należy korzystać ze zbyt ciasnych nakładek, które wywierają duży nacisk. Nakładkę można stosować wraz z prezerwatywą albo bez niej.

O czym należy pamiętać, sięgając po nakładki na członka?

Najważniejsze jest zachowanie wszelkich środków ostrożności, podczas korzystania z gumy oraz silikony. Takie tworzywa nie są zbyt wytrzymałe i mogą często pękać. W przypadku używania tego rodzaju nakładek warto stosować dodatkowo lubrykant. W jego składzie nie powinno być jednak wazeliny. Jeśli chodzi o nakładki z silikonu, nie wolno używać lubrykantów mających go w składzie. Po użyciu nakładka powinna być dokładnie oczyszczona, do tego celu można użyć wody i mydła. W ten sposób usuniemy wszelkie zanieczyszczenia.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *